Mermer ve Traverten İhracatının Öncü Firması Afyom Marble San. ve Tic. Ltd. Şti.'ne Hoşgeldiniz. +90 533 137 33 27

HAKKIMIZDA

5

5

Yıllık Tecrübe

İhracatta Türkiye Rekoru

Afyom Marble

Şirketimiz, geniş tedarik ağına, kaliteli hizmete ve ürün çeşitliliğine sahip olması ile rekabet avantajı sağlamaktadır. Ayrıca geniş tedarik ağının yanı sıra geniş ihracat ağımız da bulunmaktadır. Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Lübnan, Ürdün, Mısır, İngiltere, Fransa, Suriye, Filistin, Cotonou ve Gana gibi birçok yere kesintisiz ve en hızlı şekilde ürünlerimiz ulaşmaktadır.

Modern Duvarlar

Modern Taşlar

Vizyon

Doğanın renkleriyle oluşan ürünleri uluslararası standartların ötesinde bir kalite ile müşterimize ulaştırmak, dünya ticaretinde güvenilir ihracat firmaları arasında yer almak ve ülkemize bu değeri getirmek şirketimizin vizyonudur.

Misyon

Misyonumuz, yılların vermiş olduğu tecrübeyle kendimizi geliştirmek, kalitemizi sürekli arttırmak, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak, tedarik zincirini geliştirmek, ulaşımı kolaylaştırmak, inovatif düşünceler ile sektöre ve ülkemize katkı sağlamaktır.

Deneyim

2016 yılında kurulan firmamızda müşterilerimiz için her türlü mermer ve traverten ürününü bulundurmakta, tedarik ediyoruz. Dubai, Katar ve bir çok şehre ürünlerimizi en hızlı şekilde ulaştırmaktayız.

whatsapp